Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Zmień bibliotekę

Wyszukujesz frazę ""Chudnovsky M"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Coloring square-free Berge graphs
Autorzy :
Chudnovsky, M
Lo, I
Maffray, F
Trotignon, N
Vušković, K
Pokaż więcej
Opis pliku :
text
Relacje :
http://eprints.whiterose.ac.uk/135398/1/square-free-Berge-3-May.pdf; Chudnovsky, M, Lo, I, Maffray, F et al. (2 more authors) (2019) Coloring square-free Berge graphs. Journal of Combinatorial Theory, Series B, 135. pp. 96-128. ISSN 0095-8956
Dostępność :
http://eprints.whiterose.ac.uk/135398/
http://eprints.whiterose.ac.uk/135398/1/square-free-Berge-3-May.pdf
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Triangle-free graphs that do not contain an induced subdivision of K₄ are 3-colorable
Autorzy :
Chudnovsky, M
Liu, C-H
Schaudt, O
Spirkl, S
Trotignon, N
Vušković, K
Pokaż więcej
Opis pliku :
text
Relacje :
http://eprints.whiterose.ac.uk/119051/1/isk-pub.pdf; Chudnovsky, M, Liu, C-H, Schaudt, O et al. (3 more authors) (2019) Triangle-free graphs that do not contain an induced subdivision of K₄ are 3-colorable. Journal of Graph Theory, 92 (2). pp. 67-95. ISSN 0364-9024
Dostępność :
http://eprints.whiterose.ac.uk/119051/
http://eprints.whiterose.ac.uk/119051/1/isk-pub.pdf
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Induced subgraphs of graphs with large chromatic number. III. Long holes
Autorzy :
Chudnovsky, M
Scott, AD
Seymour, P
Pokaż więcej
Temat :
SBTMR
Źródło :
Symplectic Elements at Oxford ; Added by author
Relacje :
uuid:da0b21cb-00bf-4ef8-8298-fc3cf9b35170; urn:uuid:da0b21cb-00bf-4ef8-8298-fc3cf9b35170; local:632957; eissn:1439-6912; https://doi.org/10.1007/s00493-016-3467-x
Dostępność :
https://doi.org/10.1007/s00493-016-3467-x
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Disjoint dijoins
Autorzy :
Chudnovsky, M
Edwards, K
Kim, R
Scott, A
Seymour, P
Pokaż więcej
Temat :
Lucchesi–Younger theorem
disjoint dijoins
Woodall's conjecture
feedback arc set
Źródło :
Symplectic Elements at Oxford ; Scopus (http://www.scopus.com/home.url) ; CrossRef ; ORA review team
Relacje :
uuid:a7a4ffe7-4531-4a4d-bd94-b33191a34fd0; urn:uuid:a7a4ffe7-4531-4a4d-bd94-b33191a34fd0; local:618099; eissn:1096-0902; https://doi.org/10.1016/j.jctb.2016.04.002
Dostępność :
https://doi.org/10.1016/j.jctb.2016.04.002
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Induced subgraphs of graphs with large chromatic number. II. Three steps towards Gyarfas' conjectures
Autorzy :
Chudnovsky, M
Scott, A
Seymour, P
Pokaż więcej
Temat :
induced subgraph
colouring
holes
x-bounded
SBTMR
Źródło :
Symplectic Elements at Oxford ; Web of Science (Lite) (http://apps.webofknowledge.com/summary.do) ; Scopus (http://www.scopus.com/home.url) ; CrossRef
Relacje :
uuid:91edfafa-aecb-47da-a3fe-36b1d7d70f35; urn:uuid:91edfafa-aecb-47da-a3fe-36b1d7d70f35; C; local:604679; eissn:1096-0902; https://doi.org/10.1016/j.jctb.2016.01.003
Dostępność :
https://doi.org/10.1016/j.jctb.2016.01.003
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Coloring perfect graphs with no balanced skew-partitions
Autorzy :
Chudnovsky, M
Trotignon, N
Trunck, T
Vuskovic, K
Pokaż więcej
Opis pliku :
text
Relacje :
http://eprints.whiterose.ac.uk/85309/1/optTrigraph.pdf; Chudnovsky, M, Trotignon, N, Trunck, T et al. (1 more author) (2015) Coloring perfect graphs with no balanced skew-partitions. Journal of Combinatorial Theory, Series B, 115. pp. 26-65. ISSN 0095-8956
Dostępność :
https://doi.org/10.1016/j.jctb.2015.04.007
http://eprints.whiterose.ac.uk/85309/
http://eprints.whiterose.ac.uk/85309/1/optTrigraph.pdf
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Coloring Square-free Berge Graphs
Autorzy :
Chudnovsky, M
Lo, I
Maffray, F
Trotignon, N
Vuskovic, K
Pokaż więcej
Opis pliku :
text
Relacje :
http://eprints.whiterose.ac.uk/92290/1/1509.09195v1.pdf; Chudnovsky, M, Lo, I, Maffray, F et al. (2 more authors) (Accepted: 2015) Coloring Square-free Berge Graphs. arXiv. (Unpublished)
Dostępność :
http://eprints.whiterose.ac.uk/92290/
http://eprints.whiterose.ac.uk/92290/1/1509.09195v1.pdf
http://arxiv.org/pdf/1509.09195v1.pdf
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Excluding pairs of graphs
Autorzy :
Chudnovsky, M
Scott, A
Seymour, P
Pokaż więcej
Temat :
induced subgraphs
ramsey theorem
cograph
SBTMR
Źródło :
Symplectic Elements at Oxford ; Web of Science (Lite) (http://apps.webofknowledge.com/summary.do) ; Scopus (http://www.scopus.com/home.url) ; CrossRef
Relacje :
uuid:c2c15edd-33f9-4816-b2f1-2156375c8595; urn:uuid:c2c15edd-33f9-4816-b2f1-2156375c8595; C; local:450145; eissn:1096-0902; https://doi.org/10.1016/j.jctb.2014.01.001
Dostępność :
https://doi.org/10.1016/j.jctb.2014.01.001
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Disjoint paths in tournaments
Autorzy :
Chudnovsky, M
Scott, A
Seymour, P
Pokaż więcej
Temat :
graph
tournament
routing
dynamic programming
disjoint paths
SBTMR
Źródło :
Symplectic Elements at Oxford ; Web of Science (Lite) (http://apps.webofknowledge.com/summary.do) ; Scopus (http://www.scopus.com/home.url) ; CrossRef
Relacje :
uuid:a3edcdf9-a1cc-40e9-ba13-e65226191658; urn:uuid:a3edcdf9-a1cc-40e9-ba13-e65226191658; C; local:492534; eissn:1090-2082; https://doi.org/10.1016/j.aim.2014.11.011
Dostępność :
https://doi.org/10.1016/j.aim.2014.11.011
Czasopismo naukowe

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies