Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Przeglądasz jako GOŚĆ
Zmień bibliotekę

Wyszukujesz frazę ""Sudlow, Cathie"" wg kryterium: Autor


Tytuł :
Development and validation of the ISARIC 4C Deterioration model for adults hospitalised with COVID-19: a prospective cohort study
Autorzy :
Baillie, J Kenneth
Semple, Malcolm G
Openshaw, Peter JM
Carson, Gail
Alex, Beatrice
Bach, Benjamin
Barclay, Wendy S
Bogaert, Debby
Chand, Meera
Cooke, Graham S
Docherty, Annemarie B
Dunning, Jake
Filipe, Ana da Silva
Fletcher, Tom
Green, Christopher A
Harrison, Ewen M
Hiscox, Julian A
Ho, Antonia Ying Wai
Horby, Peter W
Ijaz, Samreen
Khoo, Saye
Klenerman, Paul
Law, Andrew
Lim, Wei Shen
Mentzer, Alexander J
Merson, Laura
Meynert, Alison M
Noursadeghi, Mahdad
Moore, Shona C
Palmarini, Massimo
Paxton, William A
Pollakis, Georgios
Price, Nicholas
Rambaut, Andrew
Robertson, David L
Russell, Clark D
Sancho-Shimizu, Vanessa
Scott, Janet T
de Silva, Thushan
Sigfrid, Louise
Solomon, Tom
Sriskandan, Shiranee
Stuart, David
Summers, Charlotte
Tedder, Richard S
Thomson, Emma C
Thompson, AA Roger
Thwaites, Ryan S
Turtle, Lance CW
Zambon, Maria
Hardwick, Hayley
Donohue, Chloe
Lyons, Ruth
Griffiths, Fiona
Oosthuyzen, Wilna
Norman, Lisa
Pius, Riinu
Drake, Tom M
Fairfield, Cameron J
Knight, Stephen
Mclean, Kenneth A
Murphy, Derek
Shaw, Catherine A
Dalton, Jo
Lee, James
Plotkin, Daniel
Girvan, Michelle
Mullaney, Scott
Petersen, Claire
Saviciute, Egle
Roberts, Stephanie
Harrison, Janet
Marsh, Laura
Connor, Marie
Halpin, Sophie
Jackson, Clare
Gamble, Carrol
Leeming, Gary
Law, Andrew
Wham, Murray
Clohisey, Sara
Hendry, Ross
Scott-Brown, James
Greenhalf, William
Shaw, Victoria
McDonald, Sarah
Keating, Seán
Ahmed, Katie A.
Armstrong, Jane A
Ashworth, Milton
Asiimwe, Innocent G
Bakshi, Siddharth
Barlow, Samantha L
Booth, Laura
Brennan, Benjamin
Bullock, Katie
Catterall, Benjamin WA
Clark, Jordan J
Clarke, Emily A
Cole, Sarah
Cooper, Louise
Cox, Helen
Davis, Christopher
Dincarslan, Oslem
Dunn, Chris
Dyer, Philip
Elliott, Angela
Evans, Anthony
Finch, Lorna
Fisher, Lewis WS
Foster, Terry
Garcia-Dorival, Isabel
Greenhalf, Willliam
Gunning, Philip
Hartley, Catherine
Ho, Antonia
Jensen, Rebecca L
Jones, Christopher B
Jones, Trevor R
Khandaker, Shadia
King, Katharine
Kiy, Robyn T.
Koukorava, Chrysa
Lake, Annette
Lant, Suzannah
Latawiec, Diane
Lavelle-Langham, L
Lefteri, Daniella
Lett, Lauren
Livoti, Lucia A
Mancini, Maria
McDonald, Sarah
McEvoy, Laurence
McLauchlan, John
Metelmann, Soeren
Miah, Nahida S
Middleton, Joanna
Mitchell, Joyce
Moore, Shona C
Murphy, Ellen G
Penrice-Randal, Rebekah
Pilgrim, Jack
Prince, Tessa
Reynolds, Will
Ridley, P. Matthew
Sales, Debby
Shaw, Victoria E
Shears, Rebecca K
Small, Benjamin
Subramaniam, Krishanthi S
Szemiel, Agnieska
Taggart, Aislynn
Tanianis-Hughes, Jolanta
Thomas, Jordan
Trochu, Erwan
van Tonder, Libby
Wilcock, Eve
Zhang, J. Eunice
Adeniji, Kayode
Agranoff, Daniel
Agwuh, Ken
Ail, Dhiraj
Alegria, Ana
Angus, Brian
Ashish, Abdul
Atkinson, Dougal
Bari, Shahedal
Barlow, Gavin
Barnass, Stella
Barrett, Nicholas
Bassford, Christopher
Baxter, David
Beadsworth, Michael
Bernatoniene, Jolanta
Berridge, John
Best, Nicola
Bothma, Pieter
Brealey, David
Brittain-Long, Robin
Bulteel, Naomi
Burden, Tom
Burtenshaw, Andrew
Caruth, Vikki
Chadwick, David
Chambler, Duncan
Chee, Nigel
Child, Jenny
Chukkambotla, Srikanth
Clark, Tom
Collini, Paul
Cosgrove, Catherine
Cupitt, Jason
Cutino-Moguel, Maria-Teresa
Dark, Paul
Dawson, Chris
Dervisevic, Samir
Donnison, Phil
Douthwaite, Sam
DuRand, Ingrid
Dushianthan, Ahilanadan
Dyer, Tristan
Evans, Cariad
Eziefula, Chi
Fegan, Chrisopher
Finn, Adam
Fullerton, Duncan
Garg, Sanjeev
Garg, Sanjeev
Garg, Atul
Gkrania-Klotsas, Effrossyni
Godden, Jo
Goldsmith, Arthur
Graham, Clive
Hardy, Elaine
Hartshorn, Stuart
Harvey, Daniel
Havalda, Peter
Hawcutt, Daniel B
Hobrok, Maria
Hodgson, Luke
Hormis, Anil
Jacobs, Michael
Jain, Susan
Jennings, Paul
Kaliappan, Agilan
Kasipandian, Vidya
Kegg, Stephen
Kelsey, Michael
Kendall, Jason
Kerrison, Caroline
Kerslake, Ian
Koch, Oliver
Koduri, Gouri
Koshy, George
Laha, Shondipon
Laird, Steven
Larkin, Susan
Leiner, Tamas
Lillie, Patrick
Limb, James
Linnett, Vanessa
Little, Jeff
MacMahon, Michael
MacNaughton, Emily
Mankregod, Ravish
Masson, Huw
Matovu, Elijah
McCullough, Katherine
McEwen, Ruth
Meda, Manjula
Mills, Gary
Minton, Jane
Mirfenderesky, Mariyam
Mohandas, Kavya
Mok, Quen
Moon, James
Moore, Elinoor
Morgan, Patrick
Morris, Craig
Mortimore, Katherine
Moses, Samuel
Mpenge, Mbiye
Mulla, Rohinton
Murphy, Michael
Nagel, Megan
Nagarajan, Thapas
Nelson, Mark
Otahal, Igor
Pais, Mark
Panchatsharam, Selva
Paraiso, Hassan
Patel, Brij
Pattison, Natalie
Pepperell, Justin
Peters, Mark
Phull, Mandeep
Pintus, Stefania
Pooni, Jagtur Singh
Post, Frank
Price, David
Prout, Rachel
Rae, Nikolas
Reschreiter, Henrik
Reynolds, Tim
Richardson, Neil
Roberts, Mark
Roberts, Devender
Rose, Alistair
Rousseau, Guy
Ryan, Brendan
Saluja, Taranprit
Shah, Aarti
Shanmuga, Prad
Sharma, Anil
Shawcross, Anna
Sizer, Jeremy
Shankar-Hari, Manu
Smith, Richard
Snelson, Catherine
Spittle, Nick
Staines, Nikki
Stambach, Tom
Stewart, Richard
Subudhi, Pradeep
Szakmany, Tamas
Tatham, Kate
Thomas, Jo
Thompson, Chris
Thompson, Robert
Tridente, Ascanio
Tupper-Carey, Darell
Twagira, Mary
Ustianowski, Andrew
Vallotton, Nick
Vincent-Smith, Lisa
Visuvanathan, Shico
Vuylsteke, Alan
Waddy, Sam
Wake, Rachel
Walden, Andrew
Welters, Ingeborg
Whitehouse, Tony
Whittaker, Paul
Whittington, Ashley
Wijesinghe, Meme
Williams, Martin
Wilson, Lawrence
Wilson, Sarah
Winchester, Stephen
Wiselka, Martin
Wolverson, Adam
Wooton, Daniel G
Workman, Andrew
Yates, Bryan
Young, Peter
Gupta, Rishi K
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Respiratory Medicine April 2021 9(4):349-359
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Conducting public involvement in dementia research: The contribution of the European Working Group of People with Dementia to the ROADMAP project
Autorzy :
Diaz, Ana
Gove, Dianne
Nelson, Mia
Smith, Michael
Tochel, Claire
Bintener, Christophe
Ly, Amanda
Bexelius, Christin
Gustavsson, Anders
Georges, Jean
Gallacher, John
Sudlow, Cathie
Pokaż więcej
Temat :
Public Health, Environmental and Occupational Health
Źródło :
Health Expectations ; ISSN 1369-6513 1369-7625
Dostępność :
https://doi.org/10.1111/hex.13246
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Variations of risk factors for ischemic stroke and its subtypes in Chinese patients in Taiwan
Autorzy :
Tsai, Chung-Fen
Sudlow, Cathie L. M.
Anderson, Niall
Jeng, Jiann-Shing
Pokaż więcej
Temat :
Multidisciplinary
Źródło :
Scientific Reports ; volume 11, issue 1 ; ISSN 2045-2322
Dostępność :
https://doi.org/10.1038/s41598-021-89228-x
http://www.nature.com/articles/s41598-021-89228-x.pdf
http://www.nature.com/articles/s41598-021-89228-x
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Linked electronic health records for research on a nationwide cohort of more than 54 million people in England: data resource
Autorzy :
Wood, Angela
Denholm, Rachel
Hollings, Sam
Cooper, Jennifer
Ip, Samantha
Walker, Venexia
Denaxas, Spiros
Akbari, Ashley
Banerjee, Amitava
Whiteley, William
Lai, Alvina
Sterne, Jonathan
Sudlow, Cathie
Pokaż więcej
Źródło :
BMJ ; page n826 ; ISSN 1756-1833
Dostępność :
https://doi.org/10.1136/bmj.n826
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Severe mental illness and mortality and coronary revascularisation following a myocardial infarction: a retrospective cohort study
Autorzy :
Fleetwood, Kelly
Wild, Sarah H.
Smith, Daniel J.
Mercer, Stewart W.
Licence, Kirsty
Sudlow, Cathie L.M.
Jackson, Caroline A.
Pokaż więcej
Opis pliku :
text
Relacje :
http://eprints.gla.ac.uk/233598/1/233598.pdf; Fleetwood, K., Wild, S. H., Smith, D. J. , Mercer, S. W. , Licence, K., Sudlow, C. L.M. and Jackson, C. A. (2021) Severe mental illness and mortality and coronary revascularisation following a myocardial infarction: a retrospective cohort study. BMC Medicine , 19, 67. (doi:10.1186/s12916-021-01937-2 ) (PMID:33745445) (PMCID:PMC7983231)
Dostępność :
https://doi.org/10.1186/s12916-021-01937-2
http://eprints.gla.ac.uk/233598/
http://eprints.gla.ac.uk/233598/1/233598.pdf
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Effects of antiplatelet therapy on stroke risk by brain imaging features of intracerebral haemorrhage and cerebral small vessel diseases: subgroup analyses of the RESTART randomised, open-label trial
Autorzy :
Baigent, Colin
Lasserson, Daniel
Sullivan, Frank
Carrie, Johanna
Rojas, Javier
Amoils, Shannon
Bamford, John
Armitage, Jane
Rinkel, Gabriel
Lowe, Gordon
Emberson, Jonathan
Innes, Karen
Dinsmore, Lynn
Drever, Jonathan
Williams, Carol
Perry, David
McGill, Connor
Buchanan, David
Walker, Allan
Hutchison, Aidan
Matthews, Christopher
Fraser, Ruth
McGrath, Aileen
Deary, Ann
Anderson, Rosemary
Walker, Pauli
Hansen, Christian
Parker, Richard
Rodriguez, Aryelly
Macleod, Malcolm
Gattringer, Thomas
Palmer, Jeb
Sakka, Eleni
Adil-Smith, Jennifer
Minks, David
Mitra, Dipayan
Bhatnagar, Priya
du Plessis, Johannes
Joshi, Yogish
Lerpiniere, Christine
O'Brien, Richard
Burgess, Seona
Mead, Gillian
Paulton, Ruth
Doubal, Fergus
McCormick, Katrina
Hunter, Neil
Taylor, Pat
Parakramawansha, Ruwan
Perry, Jack
Blair, Gordon
MacRaild, Allan
Parry-Jones, Adrian
Johnes, Mary
Lee, Stephanie
Shaw, Kelly Marie
Burger, Ilse
Punter, Martin
Ingham, Andrea
Perez, Jane
Naing, Zin
Morell, Jordi
Marsden, Tracy
Hall, Andrea
Marshall, Sally
Harrison, Louise
Jarapa, Rowilson
Wood, Edith
O'Loughlin, Victoria
Cohen, David
Davies, Silvie
Njoku, Kelechi
Mpelembue, Mushiya
Burgess, Laura
Licenik, Radim
Ngwako, Mmua
Nisar, Nabeela
Niranchanan, Rangah
Roganova, Tatjana
Bathula, Rajaram
Devine, Joseph
David, Anette
Oshodi, Anne
Guo, Fenglin
Owoyele, Emmanuelle
Sukdeo, Varthi
Ballantine, Robert
Abbdul-saheb, Mudhar
Chamberlain, Angela
Chandrakumar, Aberami
Poku, Philip
Harkness, Kirsty
Blank, Catrin
Richards, Emma
Ali, Ali
Kibutu, Faith
Balitska, Olesia
Birchall, Kathryn
Bayliss, Pauline
Doyle, Clare
Stocks, Kathy
Majis, Arshad
Howe, Jo
Kamara, Christine
Barron, Luke
Maatouk, Ahmad
Lindert, Ralf
Dakin, Katy
Redgrave, Jessica
Bhaskaran, Biju
Salih, Isam
Kelly, Debs
Szabo, Susan
Tomlin, Dawn
Bearne, Helen
Buxton, Jean
Fitzell, Pauline
Ayres, Georgina
Saulat, Afaq
Horan, Kathleen
Garfield-Smith, Joanne
Bhakri, Harbens
Guyler, Paul
Sinha, Devesh
Loganathan, Thayalini
Siddiqui, Amber
Siddiqui, Anwer
Coward, Lucy
Kunhunny, Swapna
Tysoe, Sharon
Orath Prabakaran, Rajalakshmi
Kelavkar, Shyam
Rashmi, Sindhu
Ngo, David
Ng, Kheng Xiong
Menon, Nisha
Shah, Sweni
Barber, Mark
Esson, Derek
Brodie, Fiona
Anjum, Talat
Wani, Mushtaq
Krishnan, Manju
Quinn, Leanne
Spencer, Jayne
Jones, Terry
Thompson-Jones, Helen
Dacey, Lynne
Chenna, Srikanth
Storton, Sharon
Thomas, Sarah
Beaty, Teresa
Treadwell, Shelley
Davies, Caroline
Tucker, Susan
Connor, Lynda
Slade, Peter
Gainard, Glyn
Muddegowda, Girish
Sanyal, Ranjan
Remegoso, Alda
Abano, Nenette
Causley, Chelsea
Carpio, Racquel
Stevens, Stephanie
Butler, Adrian
Varquez, Resti
Denic, Hayley
Alipio, Francis
Moores, Andrew
Barry, Adrian
Maguire, Holly
Grocott, Jeanette
Finney, Kay
Lyjko, Sue
Roffe, Christine
Hiden, Joanne
Ferdinand, Phillip
Cvoro, Vera
Ullah, Khalil
Chapman, Nicola
Couser, Mandy
Pound, Susan
McCormick, Katrina
Mcauley, Sean
Raghunathan, Senthil
Shelton, Faye
Hedstrom, Amanda
Godfrey, Margi
Havard, Diane
Buck, Amanda
Krishnan, Kailash
Gilzeane, Nicola
Roffe, Jack
Clarke, Judith
Whittamore, Katherine
Sheikh, Saima
Sprigg, Nikola
Keshvara, Rekha
Jordan, Carla
Jackson, Benjamin
Wilkes, Gwendoline
Appleton, Jason
Law, Zhe
Matias, Oliver
Vasileiadis, Evangelos
Mason, Cathy
Parry, Anthea
Landers, Geraldine
Holden, Melinda
Aweid, Basaam
Rashed, Khalid
Balian, Linda
Vickers, Carinna
Keeling, Elizabeth
Board, Sarah
Allison, Joanna
Buckley, Clare
Williams-Yesson, Barbara
Board, Joanne
Pitt-Kerby, Tressy
Tanate, Alfonso
Wood, Diane
Kini, Manohar
Chadha, Dinesh
Walstow, Deborah
Fong, Rosanna
Luder, Robert
Adesina, Tolu
Gallagher, Jill
Bridger, Hayley
Murali, Elodie
Bhargava, Maneesh
van Someren, Chloe
Harrington, Frances
Mate, Abhijit
James, Ali
Courtauld, Gillian
Schofield, Christine
Adie, Katja
Lucas, Linda
Bond, Kirsty
Maund, Bev
Ellis, Sam
Mudd, Paul
James, Martin
Keenan, Samantha
Bowring, Angela
Cageao, Julie
Kingwell, Hayley
Roughan, Caroline
Hemsley, Anthony
Sword, Jane
Strain, David
Miller, Keniesha
Goff, Anita
Gupwell, Karin
Thorpe, Kevin
Emsley, Hedley
Punekar, Shuja
McLoughlin, Alison
Sultan, Sulaiman
Gregory, Bindu
Raj, Sonia
Doyle, Donna
Muir, Keith
Smith, Wilma
Welch, Angela
Moreton, Fiona
Cheripelli, Bharath Kumar
El Tawil, Salwa
Kalladka, Dheeraj
Huang, Xuya
Day, Nicola
Ramachandran, Sankaranarayanan
Crosbie, Caroline
Elliot, Jennifer
Rudd, Tony
Marks, Katherine
Bhalla, Ajay
Birns, Jonathan
Kullane, Sagal
Weir, Nic
Allen, Christopher
Pressly, Vanessa
Crawford, Pam
Battersby-Wood, Emma
Blades, Alex
Egerton, Shuna
Walters, Ashleigh
Evans, Sue
Marigold, James Richard
Smith, Fiona
Howard, Gabriella
Gartrell, Imogen
Smith, Simon
Creeden, Robyn
Cox, Chloe
Boxall, Cherish
Hewitt, Jonathan
Nott, Claire
Sarah, Procter
Whiteman, Jessica
Buckle, Steve
Wallace, Rebecca
Mardania, Rina
Gray, Jane
Triscott, Claire
Nair, Anand
Greig, Jill
Rana, Pratap
Robinson, Matthew
Alam, Mohammad Irfan
Werring, David
Wilson, Duncan
Watchurst, Caroline
Brezitski, Maria
Crook, Luci
Jones, Ifan
Banaras, Azra
Patel, Krishna
Erande, Renuka
Hogan, Caroline
Hostettler, Isabel
Ashton, Amy
Feerick, Shez
Francia, Nina
Oji, Nnebuife
Elliott, Emma
Al-Mayhani, Talal
Dennis, Martin
Sudlow, Cathie
Whiteley, William
Lerpiniere, Christine
Al-Shahi Salman, Rustam
Fraser, Ruth
Dutta, Dipankar
Brown, Pauline
Ward, Deborah
Davis, Fiona
Turfrey, Jennifer
Hughes, Chloe
Collins, Kayleigh
Bakawala, Rehana
O'Connell, Susan
Glass, Jon
Broughton, David
Tryambake, Dinesh
Dixon, Lynn
Chapman, Kath
Young, Andrew
Bergin, Adrian
Sigsworth, Andrew
Manoj, Aravind
Fletcher, Glyn
Lopez, Paula
Cox, Penelope
Wilkinson, Mark
Fitzsimmons, Paul
Sharma, Nikhil
Choulerton, James
Button, Denise
Dow, Lindsey
Gbadamoshi, Lukuman
Avis, Joanne
Madigan, Barbara
McCann, Stephanie
Shaw, Louise
Howcroft, Deborah
Lucas, Suzanne
Stone, Andrew
Cluckie, Gillian
Lovelock, Caroline
Clarke, Brian
Chopra, Neha
Clarke, Natasha
Patel, Bhavini
Kennedy, Kate
Williams, Rebecca
Blight, Adrian
O'Reilly, Joanna
Orefo, Chukwuka
Dayal, Nilofer
Ghatala, Rita
Adedoyin, Temi
Watson, Fran
Trippier, Sarah
Choy, Lillian
Moynihan, Barry
Khan, Usman
Jones, Val
Jeyaraj, Naomi
Kerin, Lourda
Thavanesan, Kamy
Tiwari, Divya
Cox, Chantel
Ljubez, Anja
Tucker, Laura
Iqbal, Arshi
Bagnall, Caroline
Keltos, Marketa
Roberts, Josh
Jupp, Becky
Ovington, Catherine
Rogers, Emily
David, Owen
Bell, Jo
Longland, Barbara
Hann, Gail
Cooper, Martin
Nasar, Mohammad
Rajapakse, Anoja
Wynter, Inez
Anwar, Ijaz
Skinner, Helen
Nozedar, Tarn
McArdle, Damian
Kumar, Balakrishna
Crawford, Susan
Annamalai, Arunkumar
Ramshaw, Alex
Holmes, Clare
Caine, Sarah
Osborn, Mairead
Dodd, Emily
Murphy, Peter
Devitt, Nicola
Baker, Pauline
Steele, Amy
Guthrie, Lucy Belle
Clarke, Samantha
Hassan, Ahamad
Waugh, Dean
Veraque, Emelda
Makawa, Linetty
Kambafwile, Mary
Randall, Marc
Papavasileiou, Vasileios
Cullen, Claire
Peters, Jenny
Thant, Hlaing
Ingram, Tanya
Zoe, Mellor
Durairaj, Ramesh
Harrison, Melanie
Stevenson, Sarah
Shackcloth, Daniela
Ewing, Jordan
Sutton, Victoria
McCarron, Mark
McKee, Jacqueline
Doherty, Mandy
McVerry, Ferghal
Blair, Caroline
MacLeod, Mary
Irvine, Janice
Gow, Heather
Furnace, Jacqueline
Joyson, Anu
Jagpal, Baljit
Ross, Sarah
Klaasen, Katrina
Nelson, Sandra
Clarke, Rebecca
Crouch, Nichola
MacLennan, Beverly
Taylor, Vicky
Epstein, Daniel
Jones, Ifan
Shukla, Avani
Krishnamurthy, Vinodh
Nicholas, Paul
Qureshi, Sammie
Webber, Adam
Penge, Justin
Ramadan, Hawraman
Maguire, Stuart
Patterson, Chris
Bellfield, Ruth
Hairsine, Brigid
Stewart, Kelvin
Hooley, Michaela
Quinn, Outi
Richard, Bella
Moseley, Sally
Nott, Claire
Buckle, Steve
Sarah, Procter
Whiteman, Jessica
Edwards, Mandy
Lawson, Heidi
Wallace, Rebecca
Triscott, Claire
Tayler, Michelle
Pai, Yogish
Dhakal, Mahesh
Esisi, Bernard
Dima, Sofia
Smith, Gemma Marie
Garside, Mark
Naeem, Muhammad
Baliga, Vidya
Rogers, Gill
Brown, Ellen
Bruce, David
Hayman, Rachel
Clayton, Susan
Gamble, Ed
Grue, Rebecca
Charles, Bethan
Hague, Adam
Blane, Sujata
Lambert, Caroline
Chaudhry, Afnan
Harrison, Thomas
Saastamoinen, Kari
Hove, Dionne
Howaniec, Laura
Grimwood, Gemma
Redjep, Ozlem
Humphries, Fiona
Argandona, Lucia
Cuenoud, Larissa
Erumere, Esther
Amlani, Sageet
Auld, Grace
Salek-Haddadi, Afraim
Schulz, Ursula
Kennedy, James
Ford, Gary
Mathieson, Philip
Reckless, Ian
Teal, Rachel
Lenti, Giulia
Harston, George
O'Brien, Eoin
Mcgee, Joanne
Mitchell, Jennifer
Amis, Elaine
Handley, Dominic
Kelly, Siobhan
Zachariah, George
Francis, Jobbin
Crisp, Sarah
Sesay, Juliana
Finlay, Sarah
Hayhoe, Helen
Hannon, Niamh
Hughes, Tom
Morse, Bethan
De Berker, Henry
Tallantyre, Emma
Osman, Ahmed
White, Susan
Schwarz, Stefan
Jelley, Benjamin
Yadava, Rajendra
Azhar, Khalid
Reddan, Julie
Sangombe, Mirriam
Stafford, Samantha
Fotherby, Ken
Morgan, Debbie
Baig, Farrukh
Jennings-Preece, Karla
Butler, Donna
Ahmad, Nasar
Willberry, Angela
Stevens, Angela
Rai, Baljinder
Siddegowda, Prasad
Howard, Peter
Saulat, Afaq
Hyatt, Lisa
Dobson, Tracey
Jarrett, David
Ponnambath, Suheil
Tandy, Jane
Harrington-Davies, Yasmin
Butler, Rebecca
James, Claire
Valentine, Stacey
Suttling, Anne
Langhorne, Peter
Kerr, Gillian
Wright, Fiona
Graham, Ruth
McAlpine, Christine
Iqbal, Mohammad Shahzad
Humphreys, Louise
Pasco, Kath
Balazikova, Olga
Nasim, Ashraf
Peixoto, Cassilda
Gallagher, Louise
Shahmehri, Shahrzad
Ghosh, Sandip
Barrie, Elizabeth
Gilmour, Danielle
Henry, Margo
Webb, Tom
Cowie, Linda
Rudenko, Hannah
McDonald, Shanni
Schumacher, Natasha
Walker, Susannah
Cosier, Tracey
Verrion, Anna
Beranova, Eva
Thomson, Audrey
Venter, Marius
Kar, Arindam
Mashate, Sheila
Harvey, Kirsten
Gardener, Léjeune
Nguyen, Vinh
Halse, Omid
Geraghty, Olivia
Hazel, Beth
Wilding, Peter
Tilley, Victoria
Esisi, Bernard
Cassidy, Tim
McClelland, Beverley
Bokhari, Maria
England, Timothy
Hedstrom, Amanda
Maddula, Mohana
Donnelly, Richard
Findlay, Paul
Macaden, Ashish
Shread, Ian
Barr, Charlotte
Mohd Nor, Azlisham
Brown, Claire
Persad, Nicola
Eglinton, Charlotte
Weinling, Marie
Hyams, Benjamin
Shah, Alex
Baker, John
Byrne, Anthony
McGhee, Caroline
Smart, Amanda
Copeland, Claire
Carpenter, Michael
Walker, Marion
Davey, Richard
Needle, Ann
Fathima, Razik
Bateman, Gavin
Datta, Prabal
Stanners, Andrew
Jackson, Linda
Ball, Julie
Davis, Michelle
Atkinson, Natalie
Fawcett, Michelle
Thompson, Teresa
Guy, Helen
Hogg, Valerie
Hays, Carole
Woodward, Stephen
Haque, Mohammad
Hakim, Eluzai
Symonds, Stuart
Maanoosi, Mehran
Herman, Jane
Black, Toby
Miriam, Skelton
Clarke, Caroline
Anthony, Alpha
Tribbeck, Michele
Cronin, Julie
Mead, Denise
Fennelly, Ruth
McIlmoyle, James
Dickinson, Christina
Jeffs, Carol
Anwar, Sajjad
Howard, Joanne
Jones, Kirsty
Dhar, Saikat
Clay, Caroline
Siddiq, Muhammad
Ivatts, Simone
Baird, Yolanda
Sally, Moore
Amey, Isobel
Newton, Sophie
Clayton-Evans, Lisa
Chadbourn, Indra
Rayessa, Rayessa
Naylor, Charde
Rodgers, Alicia
Wilson, Lisa
Wilson, Sarah
Clarkson, Emma
Davies, Ruth
Owings, Paula
Sangster, Graeme
Gott, Valerie
Little, Victoria
Weir, Pauline
Cherian, Suja
Jose, Deepa
Moroney, Helen
Downham, Susan
Dodd, Angela
Vettimootal Johnson, Venetia
Codd, Laura
Robinson, Naomi
Ahmed, Ashraf
Albazzaz, Mo
Johnson, Sharon
Denniss, Carol
Cunningham, Mishell
Zahoor, Tajammal
Webster, Timothy
Leason, Sandra
Haider, Syed
Chatterjee, Kausic
Nallasivan, Arumugam
Perkins, Charlotte
Seagrave, Samantha
Jenkins, Colin
Price, Fiona
Hughes, Claire
Mercer, Lily
Hussain, Malik
Brown, Sarah
Harvey, Miriam
Homan, Jane
Khan, Mohammad
Whiting, Robert
Foote, Leanne
Hunt, Nicholas
Durman, Helen
Brotherton, Lucy
Foot, Jayne
Pawley, Corinne
Foster, Eliza
Whitcher, Alison
Metcalf, Kneale
Jagger, Jenny
McDonald, Susan
Waterfield, Kelly
Sutton, Patrick
Shinh, Naval
Anversha, Ajmal
Ravenhill, Garth
Greenwood, Richard
Saada, Janak
Wiltshire, Alison
Perfitt, Rebekah
Andole, Sreeman
Gadapa, Naveen
Dunne, Karen
Krommyda, Magdalini
Burssens, Evelyne
King, Sam
Plewa, Catherine
Smyth, Nigel
Wilson, Jenny
Giallombardo, Elio
Eglinton, Charlotte
Sykes, Lucy
Kumar, Pradeep
Barker, James
Huggett, Isabel
Dunn, Linda
Culmsee, Charlotte
Thomas, Philip
Myint, Min
O'Brien, Richard
Brew, Helen
Majmudar, Nikhil
OConnell, Janice
Bunea, George
Fox, Charlotte
Gulliver, Diane
Smith, Andrew
Mokoena, Betty
Sattar, Naweed
Krishnamurthy, Ramesh
Osborne, Emily
Wilson, David
Wroath, Belinda
Dynan, Kevin
Power, Michael
Thompson, Susan
Adell, Victoria
Orugun, Enoch
Poultney, Una
Glover, Rachel
Crowther, Hannah
Thornthwaite, Sarah
Wiggam, Ivan
Wallace, Aine
Kerr, Enda
Fulton, Ailsa
Hunter, Annemarie
Tauro, Suzanne
Cuddy, Sarah
Mangion, David
Hardwick, Anne
Markova, Skarlet
Lawrence, Tara
Constantin, Carmen
Fletcher, Jo
Thomas, Isobel
Pettitt, Kerry
Sekaran, Lakshmanan
Tate, Margaret
Bharaj, Kiranjit
Simon, Rohan
Justin, Frances
Sethuraman, Sakthivel
Phiri, Duke
Mohammed, Niaz
Chauhan, Meena
Elfandi, Khaled
Khan, Uzma
Stafford, Samantha
Reddan, Julie
Eveson, David
Mistri, Amit
Manning, Lisa
Khan, Shagufta
Patel, Champa
Moqsith, Mohammed
Sattar, Saira
Lam, Man Yee
Musarrat, Kashif
Stephens, Claire
Kalathil, Latheef
Miller, Richard
Salehin, Maqsud
Gautam, Nikki
Bailey, Duncan
Amor, Kelly
Meir, Julie
Nicolson, Anne
Imam, Javed
Wood, Lisa
White, Julie
Sajid, Mahmud
Ghaly, George
Ball, Margaret
Gascoyne, Rachel
Proeschel, Harald
Sharpe, Simon
Horton, Sarah
Beaves, Emily
Jones, Stephanie
Yip, Brigitte
Bell, Murdina
MacLiver, Linda
MacInnes, Brian
Esson, Derek
Sims, Don
Hurley, Jennifer
Willmot, Mark
Sutton, Claire
Littleton, Edward
Maiden, Susan
Jones, Rachael
Cunningham, James
Green, Carole
Bates, Michelle
Shekhar, Raj
Waterfield, Kelly
Gilham, Ellie
Ahmed, Iman
Crown, Rachel
Fuller, Tracy
Goorah, Neetish
Bell, Angela
Kelly, Christine
Singh, Arun
Walford, Jamie
Tomlinson, Benjamin
Patel, Farzana
Duberley, Stephen
Kane, Ingrid
Rajkumar, Chakravarthi
Gaylard, Jane
Breeds, Joanna
Gainsborough, Nicola
Pitt-Ford, Alexandra
Barbon, Emma
Latter, Laura
Thompson, Philip
Hervey, Simon
Krishnamoorthy, Shrivakumar
Vassallo, Joseph
Walter, Deborah
Cochrane, Helen
Srinivasan, Meena
Campbell, Robert
Donaldson, Denise
Motherwell, Nichola
Hurford, Frances
Mukherjee, Indranil
Kenton, Antony
Nyabadza, Sheila
Martin, Irene
Hunt, Benjamin
Hassan, Hardi
O'Toole, Sarah
Dallol, Bander
Putterill, Janet
Jha, Ratneshwari
Gallifent, Rachel
Kakar, Puneet
Pusalkar, Aparna
Chan, kelly
Dangri, Puneet
Beadle, Hannah
Cook, Angela
Crabtree, Karen
Subramonian, Santhosh
Owusu-Agyei, Peter
Temple, Natalie
Butterworth-Cowin, Nicola
Ragab, Suzanne
Knops, Kerstin
Jinks, Emma
Dickson, Christine
Gleave, Laura
Dube, Judith
Leggett, Jacqui
Garcia, Tatiana
Ispoglou, Sissy
Evans, Rachel
Ankolekar, Sandeep
Hayes, Anne
Ni, Hlaing
Rahman, Bithi
Milligan, Josette
Graham, Carol
Jose, Josin
Keegan, Breffni
Doherty, Mandy
Kelly, Jim
Blair, Caroline
Dewar, Richard
White, James
Thomas, Kelly
Al-Shahi Salman, Rustam
Pokaż więcej
Źródło :
In The Lancet Neurology July 2019 18(7):643-652
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Effects of antiplatelet therapy on stroke risk by brain imaging features of intracerebral haemorrhage and cerebral small vessel diseases : subgroup analyses of the RESTART randomised, open-label trial
Autorzy :
Al-Shahi Salman, Rustam
Minks, David P.
Mitra, Dipayan
Rodrigues, Mark A.
Bhatnagar, Priya
du Plessis, Johann C.
Joshi, Yogish
Dennis, Martin S.
Murray, Gordon D.
Newby, David E.
Sandercock, Peter A.G.
Sprigg, Nikola
Stephen, Jacqueline
Sudlow, Cathie L.M.
Werring, David J.
Whiteley, William
Wardlaw, Joanna M.
White, Philip M.
Baigent, Colin
Lasserson, Daniel
Sullivan, Frank
Carrie, Johanna
Rojas, Javier
Amoils, Shannon
Bamford, John
Armitage, Jane
Rinkel, Gabriel
Lowe, Gordon
Emberson, Jonathan
Innes, Karen
Dinsmore, Lynn
Drever, Jonathan
Williams, Carol
Perry, David
McGill, Connor
Buchanan, David
Walker, Allan
Hutchison, Aidan
Matthews, Christopher
Fraser, Ruth
McGrath, Aileen
Deary, Ann
Anderson, Rosemary
Walker, Pauli
Hansen, Christian
Parker, Richard
Rodriguez, Aryelly
Macleod, Malcolm
Gattringer, Thomas
Palmer, Jeb
Sakka, Eleni
Adil-Smith, Jennifer
Minks, David
du Plessis, Johannes
Lerpiniere, Christine
O'Brien, Richard
Burgess, Seona
Mead, Gillian
Paulton, Ruth
Doubal, Fergus
McCormick, Katrina
Hunter, Neil
Taylor, Pat
Parakramawansha, Ruwan
Perry, Jack
Blair, Gordon
MacRaild, Allan
Parry-Jones, Adrian
Johnes, Mary
Lee, Stephanie
Shaw, Kelly Marie
Burger, Ilse
Punter, Martin
Ingham, Andrea
Perez, Jane
Naing, Zin
Morell, Jordi
Marsden, Tracy
Hall, Andrea
Marshall, Sally
Harrison, Louise
Jarapa, Rowilson
Wood, Edith
O'Loughlin, Victoria
Cohen, David
Davies, Silvie
Njoku, Kelechi
Mpelembue, Mushiya
Burgess, Laura
Licenik, Radim
Ngwako, Mmua
Nisar, Nabeela
Niranchanan, Rangah
Roganova, Tatjana
Bathula, Rajaram
Devine, Joseph
David, Anette
Oshodi, Anne
Guo, Fenglin
Owoyele, Emmanuelle
Sukdeo, Varthi
Ballantine, Robert
Abbdul-saheb, Mudhar
Chamberlain, Angela
Chandrakumar, Aberami
Poku, Philip
Harkness, Kirsty
Blank, Catrin
Richards, Emma
Ali, Ali
Kibutu, Faith
Balitska, Olesia
Birchall, Kathryn
Bayliss, Pauline
Doyle, Clare
Stocks, Kathy
Majis, Arshad
Howe, Jo
Kamara, Christine
Barron, Luke
Maatouk, Ahmad
Lindert, Ralf
Dakin, Katy
Redgrave, Jessica
Bhaskaran, Biju
Salih, Isam
Kelly, Debs
Szabo, Susan
Tomlin, Dawn
Bearne, Helen
Buxton, Jean
Fitzell, Pauline
Ayres, Georgina
Saulat, Afaq
Horan, Kathleen
Garfield-Smith, Joanne
Bhakri, Harbens
Guyler, Paul
Sinha, Devesh
Loganathan, Thayalini
Siddiqui, Amber
Siddiqui, Anwer
Coward, Lucy
Kunhunny, Swapna
Tysoe, Sharon
Orath Prabakaran, Rajalakshmi
Kelavkar, Shyam
Rashmi, Sindhu
Ngo, David
Ng, Kheng Xiong
Menon, Nisha
Shah, Sweni
Barber, Mark
Esson, Derek
Brodie, Fiona
Anjum, Talat
Wani, Mushtaq
Krishnan, Manju
Quinn, Leanne
Spencer, Jayne
Jones, Terry
Thompson-Jones, Helen
Dacey, Lynne
Chenna, Srikanth
Storton, Sharon
Thomas, Sarah
Beaty, Teresa
Treadwell, Shelley
Davies, Caroline
Tucker, Susan
Connor, Lynda
Slade, Peter
Gainard, Glyn
Muddegowda, Girish
Sanyal, Ranjan
Remegoso, Alda
Abano, Nenette
Causley, Chelsea
Carpio, Racquel
Stevens, Stephanie
Butler, Adrian
Varquez, Resti
Denic, Hayley
Alipio, Francis
Moores, Andrew
Barry, Adrian
Maguire, Holly
Grocott, Jeanette
Finney, Kay
Lyjko, Sue
Roffe, Christine
Hiden, Joanne
Ferdinand, Phillip
Cvoro, Vera
Ullah, Khalil
Chapman, Nicola
Couser, Mandy
Pound, Susan
Mcauley, Sean
Raghunathan, Senthil
Shelton, Faye
Hedstrom, Amanda
Godfrey, Margi
Havard, Diane
Buck, Amanda
Krishnan, Kailash
Gilzeane, Nicola
Roffe, Jack
Clarke, Judith
Whittamore, Katherine
Sheikh, Saima
Keshvara, Rekha
Jordan, Carla
Jackson, Benjamin
Wilkes, Gwendoline
Appleton, Jason
Law, Zhe
Matias, Oliver
Vasileiadis, Evangelos
Mason, Cathy
Parry, Anthea
Landers, Geraldine
Holden, Melinda
Aweid, Basaam
Rashed, Khalid
Balian, Linda
Vickers, Carinna
Keeling, Elizabeth
Board, Sarah
Allison, Joanna
Buckley, Clare
Williams-Yesson, Barbara
Board, Joanne
Pitt-Kerby, Tressy
Tanate, Alfonso
Wood, Diane
Kini, Manohar
Chadha, Dinesh
Walstow, Deborah
Fong, Rosanna
Luder, Robert
Adesina, Tolu
Gallagher, Jill
Bridger, Hayley
Murali, Elodie
Bhargava, Maneesh
van Someren, Chloe
Harrington, Frances
Mate, Abhijit
James, Ali
Courtauld, Gillian
Schofield, Christine
Adie, Katja
Lucas, Linda
Bond, Kirsty
Maund, Bev
Ellis, Sam
Mudd, Paul
James, Martin
Keenan, Samantha
Bowring, Angela
Cageao, Julie
Kingwell, Hayley
Roughan, Caroline
Hemsley, Anthony
Sword, Jane
Strain, David
Miller, Keniesha
Goff, Anita
Gupwell, Karin
Thorpe, Kevin
Emsley, Hedley
Punekar, Shuja
McLoughlin, Alison
Sultan, Sulaiman
Gregory, Bindu
Raj, Sonia
Doyle, Donna
Muir, Keith
Smith, Wilma
Welch, Angela
Moreton, Fiona
Cheripelli, Bharath Kumar
El Tawil, Salwa
Kalladka, Dheeraj
Huang, Xuya
Day, Nicola
Ramachandran, Sankaranarayanan
Crosbie, Caroline
Elliot, Jennifer
Rudd, Tony
Marks, Katherine
Bhalla, Ajay
Birns, Jonathan
Kullane, Sagal
Weir, Nic
Allen, Christopher
Pressly, Vanessa
Crawford, Pam
Battersby-Wood, Emma
Blades, Alex
Egerton, Shuna
Walters, Ashleigh
Evans, Sue
Marigold, James Richard
Smith, Fiona
Howard, Gabriella
Gartrell, Imogen
Smith, Simon
Creeden, Robyn
Cox, Chloe
Boxall, Cherish
Hewitt, Jonathan
Nott, Claire
Sarah, Procter
Whiteman, Jessica
Buckle, Steve
Wallace, Rebecca
Mardania, Rina
Gray, Jane
Triscott, Claire
Nair, Anand
Greig, Jill
Rana, Pratap
Robinson, Matthew
Alam, Mohammad Irfan
Werring, David
Wilson, Duncan
Watchurst, Caroline
Brezitski, Maria
Crook, Luci
Jones, Ifan
Banaras, Azra
Patel, Krishna
Erande, Renuka
Hogan, Caroline
Hostettler, Isabel
Ashton, Amy
Feerick, Shez
Francia, Nina
Oji, Nnebuife
Elliott, Emma
Al-Mayhani, Talal
Dennis, Martin
Sudlow, Cathie
Dutta, Dipankar
Brown, Pauline
Ward, Deborah
Davis, Fiona
Turfrey, Jennifer
Hughes, Chloe
Collins, Kayleigh
Bakawala, Rehana
O'Connell, Susan
Glass, Jon
Broughton, David
Tryambake, Dinesh
Dixon, Lynn
Chapman, Kath
Young, Andrew
Bergin, Adrian
Sigsworth, Andrew
Manoj, Aravind
Fletcher, Glyn
Lopez, Paula
Cox, Penelope
Wilkinson, Mark
Fitzsimmons, Paul
Sharma, Nikhil
Choulerton, James
Button, Denise
Dow, Lindsey
Gbadamoshi, Lukuman
Avis, Joanne
Madigan, Barbara
McCann, Stephanie
Shaw, Louise
Howcroft, Deborah
Lucas, Suzanne
Stone, Andrew
Cluckie, Gillian
Lovelock, Caroline
Clarke, Brian
Chopra, Neha
Clarke, Natasha
Patel, Bhavini
Kennedy, Kate
Williams, Rebecca
Blight, Adrian
O'Reilly, Joanna
Orefo, Chukwuka
Dayal, Nilofer
Ghatala, Rita
Adedoyin, Temi
Watson, Fran
Trippier, Sarah
Choy, Lillian
Moynihan, Barry
Khan, Usman
Jones, Val
Jeyaraj, Naomi
Kerin, Lourda
Thavanesan, Kamy
Tiwari, Divya
Cox, Chantel
Ljubez, Anja
Tucker, Laura
Iqbal, Arshi
Bagnall, Caroline
Keltos, Marketa
Roberts, Josh
Jupp, Becky
Ovington, Catherine
Rogers, Emily
David, Owen
Bell, Jo
Longland, Barbara
Hann, Gail
Cooper, Martin
Nasar, Mohammad
Rajapakse, Anoja
Wynter, Inez
Anwar, Ijaz
Skinner, Helen
Nozedar, Tarn
McArdle, Damian
Kumar, Balakrishna
Crawford, Susan
Annamalai, Arunkumar
Ramshaw, Alex
Holmes, Clare
Caine, Sarah
Osborn, Mairead
Dodd, Emily
Murphy, Peter
Devitt, Nicola
Baker, Pauline
Steele, Amy
Guthrie, Lucy Belle
Clarke, Samantha
Hassan, Ahamad
Waugh, Dean
Veraque, Emelda
Makawa, Linetty
Kambafwile, Mary
Randall, Marc
Papavasileiou, Vasileios
Cullen, Claire
Peters, Jenny
Thant, Hlaing
Ingram, Tanya
Zoe, Mellor
Durairaj, Ramesh
Harrison, Melanie
Stevenson, Sarah
Shackcloth, Daniela
Ewing, Jordan
Sutton, Victoria
McCarron, Mark
McKee, Jacqueline
Doherty, Mandy
McVerry, Ferghal
Blair, Caroline
MacLeod, Mary
Irvine, Janice
Gow, Heather
Furnace, Jacqueline
Joyson, Anu
Jagpal, Baljit
Ross, Sarah
Klaasen, Katrina
Nelson, Sandra
Clarke, Rebecca
Crouch, Nichola
MacLennan, Beverly
Taylor, Vicky
Epstein, Daniel
Shukla, Avani
Krishnamurthy, Vinodh
Nicholas, Paul
Qureshi, Sammie
Webber, Adam
Penge, Justin
Ramadan, Hawraman
Maguire, Stuart
Patterson, Chris
Bellfield, Ruth
Hairsine, Brigid
Stewart, Kelvin
Hooley, Michaela
Quinn, Outi
Richard, Bella
Moseley, Sally
Edwards, Mandy
Lawson, Heidi
Tayler, Michelle
Pai, Yogish
Dhakal, Mahesh
Esisi, Bernard
Dima, Sofia
Smith, Gemma Marie
Garside, Mark
Naeem, Muhammad
Baliga, Vidya
Rogers, Gill
Brown, Ellen
Bruce, David
Hayman, Rachel
Clayton, Susan
Gamble, Ed
Grue, Rebecca
Charles, Bethan
Hague, Adam
Blane, Sujata
Lambert, Caroline
Chaudhry, Afnan
Harrison, Thomas
Saastamoinen, Kari
Hove, Dionne
Howaniec, Laura
Grimwood, Gemma
Redjep, Ozlem
Humphries, Fiona
Argandona, Lucia
Cuenoud, Larissa
Erumere, Esther
Amlani, Sageet
Auld, Grace
Salek-Haddadi, Afraim
Schulz, Ursula
Kennedy, James
Ford, Gary
Mathieson, Philip
Reckless, Ian
Teal, Rachel
Lenti, Giulia
Harston, George
O'Brien, Eoin
Mcgee, Joanne
Mitchell, Jennifer
Amis, Elaine
Handley, Dominic
Kelly, Siobhan
Zachariah, George
Francis, Jobbin
Crisp, Sarah
Sesay, Juliana
Finlay, Sarah
Hayhoe, Helen
Hannon, Niamh
Hughes, Tom
Morse, Bethan
De Berker, Henry
Tallantyre, Emma
Osman, Ahmed
White, Susan
Schwarz, Stefan
Jelley, Benjamin
Yadava, Rajendra
Azhar, Khalid
Reddan, Julie
Sangombe, Mirriam
Stafford, Samantha
Fotherby, Ken
Morgan, Debbie
Baig, Farrukh
Jennings-Preece, Karla
Butler, Donna
Ahmad, Nasar
Willberry, Angela
Stevens, Angela
Rai, Baljinder
Siddegowda, Prasad
Howard, Peter
Hyatt, Lisa
Dobson, Tracey
Jarrett, David
Ponnambath, Suheil
Tandy, Jane
Harrington-Davies, Yasmin
Butler, Rebecca
James, Claire
Valentine, Stacey
Suttling, Anne
Langhorne, Peter
Kerr, Gillian
Wright, Fiona
Graham, Ruth
McAlpine, Christine
Iqbal, Mohammad Shahzad
Humphreys, Louise
Pasco, Kath
Balazikova, Olga
Nasim, Ashraf
Peixoto, Cassilda
Gallagher, Louise
Shahmehri, Shahrzad
Ghosh, Sandip
Barrie, Elizabeth
Gilmour, Danielle
Henry, Margo
Webb, Tom
Cowie, Linda
Rudenko, Hannah
McDonald, Shanni
Schumacher, Natasha
Walker, Susannah
Cosier, Tracey
Verrion, Anna
Beranova, Eva
Thomson, Audrey
Venter, Marius
Kar, Arindam
Mashate, Sheila
Harvey, Kirsten
Gardener, Léjeune
Nguyen, Vinh
Halse, Omid
Geraghty, Olivia
Hazel, Beth
Wilding, Peter
Tilley, Victoria
Cassidy, Tim
McClelland, Beverley
Bokhari, Maria
England, Timothy
Maddula, Mohana
Donnelly, Richard
Findlay, Paul
Macaden, Ashish
Shread, Ian
Barr, Charlotte
Mohd Nor, Azlisham
Brown, Claire
Persad, Nicola
Eglinton, Charlotte
Weinling, Marie
Hyams, Benjamin
Shah, Alex
Baker, John
Byrne, Anthony
McGhee, Caroline
Smart, Amanda
Copeland, Claire
Carpenter, Michael
Walker, Marion
Davey, Richard
Needle, Ann
Fathima, Razik
Bateman, Gavin
Datta, Prabal
Stanners, Andrew
Jackson, Linda
Ball, Julie
Davis, Michelle
Atkinson, Natalie
Fawcett, Michelle
Thompson, Teresa
Guy, Helen
Hogg, Valerie
Hays, Carole
Woodward, Stephen
Haque, Mohammad
Hakim, Eluzai
Symonds, Stuart
Maanoosi, Mehran
Herman, Jane
Black, Toby
Miriam, Skelton
Clarke, Caroline
Anthony, Alpha
Tribbeck, Michele
Cronin, Julie
Mead, Denise
Fennelly, Ruth
McIlmoyle, James
Dickinson, Christina
Jeffs, Carol
Anwar, Sajjad
Howard, Joanne
Jones, Kirsty
Dhar, Saikat
Clay, Caroline
Siddiq, Muhammad
Ivatts, Simone
Baird, Yolanda
Sally, Moore
Amey, Isobel
Newton, Sophie
Clayton-Evans, Lisa
Chadbourn, Indra
Rayessa, Rayessa
Naylor, Charde
Rodgers, Alicia
Wilson, Lisa
Wilson, Sarah
Clarkson, Emma
Davies, Ruth
Owings, Paula
Sangster, Graeme
Gott, Valerie
Little, Victoria
Weir, Pauline
Cherian, Suja
Jose, Deepa
Moroney, Helen
Downham, Susan
Dodd, Angela
Vettimootal Johnson, Venetia
Codd, Laura
Robinson, Naomi
Ahmed, Ashraf
Albazzaz, Mo
Johnson, Sharon
Denniss, Carol
Cunningham, Mishell
Zahoor, Tajammal
Webster, Timothy
Leason, Sandra
Haider, Syed
Chatterjee, Kausic
Nallasivan, Arumugam
Perkins, Charlotte
Seagrave, Samantha
Jenkins, Colin
Price, Fiona
Hughes, Claire
Mercer, Lily
Hussain, Malik
Brown, Sarah
Harvey, Miriam
Homan, Jane
Khan, Mohammad
Whiting, Robert
Foote, Leanne
Hunt, Nicholas
Durman, Helen
Brotherton, Lucy
Foot, Jayne
Pawley, Corinne
Foster, Eliza
Whitcher, Alison
Metcalf, Kneale
Jagger, Jenny
McDonald, Susan
Waterfield, Kelly
Sutton, Patrick
Shinh, Naval
Anversha, Ajmal
Ravenhill, Garth
Greenwood, Richard
Saada, Janak
Wiltshire, Alison
Perfitt, Rebekah
Andole, Sreeman
Gadapa, Naveen
Dunne, Karen
Krommyda, Magdalini
Burssens, Evelyne
King, Sam
Plewa, Catherine
Smyth, Nigel
Wilson, Jenny
Giallombardo, Elio
Sykes, Lucy
Kumar, Pradeep
Barker, James
Huggett, Isabel
Dunn, Linda
Culmsee, Charlotte
Thomas, Philip
Myint, Min
Brew, Helen
Majmudar, Nikhil
OConnell, Janice
Bunea, George
Fox, Charlotte
Gulliver, Diane
Smith, Andrew
Mokoena, Betty
Sattar, Naweed
Krishnamurthy, Ramesh
Osborne, Emily
Wilson, David
Wroath, Belinda
Dynan, Kevin
Power, Michael
Thompson, Susan
Adell, Victoria
Orugun, Enoch
Poultney, Una
Glover, Rachel
Crowther, Hannah
Thornthwaite, Sarah
Wiggam, Ivan
Wallace, Aine
Kerr, Enda
Fulton, Ailsa
Hunter, Annemarie
Tauro, Suzanne
Cuddy, Sarah
Mangion, David
Hardwick, Anne
Markova, Skarlet
Lawrence, Tara
Constantin, Carmen
Fletcher, Jo
Thomas, Isobel
Pettitt, Kerry
Sekaran, Lakshmanan
Tate, Margaret
Bharaj, Kiranjit
Simon, Rohan
Justin, Frances
Sethuraman, Sakthivel
Phiri, Duke
Mohammed, Niaz
Chauhan, Meena
Elfandi, Khaled
Khan, Uzma
Eveson, David
Mistri, Amit
Manning, Lisa
Khan, Shagufta
Patel, Champa
Moqsith, Mohammed
Sattar, Saira
Lam, Man Yee
Musarrat, Kashif
Stephens, Claire
Kalathil, Latheef
Miller, Richard
Salehin, Maqsud
Gautam, Nikki
Bailey, Duncan
Amor, Kelly
Meir, Julie
Nicolson, Anne
Imam, Javed
Wood, Lisa
White, Julie
Sajid, Mahmud
Ghaly, George
Ball, Margaret
Gascoyne, Rachel
Proeschel, Harald
Sharpe, Simon
Horton, Sarah
Beaves, Emily
Jones, Stephanie
Yip, Brigitte
Bell, Murdina
MacLiver, Linda
MacInnes, Brian
Sims, Don
Hurley, Jennifer
Willmot, Mark
Sutton, Claire
Littleton, Edward
Maiden, Susan
Jones, Rachael
Cunningham, James
Green, Carole
Bates, Michelle
Shekhar, Raj
Gilham, Ellie
Ahmed, Iman
Crown, Rachel
Fuller, Tracy
Goorah, Neetish
Bell, Angela
Kelly, Christine
Singh, Arun
Walford, Jamie
Tomlinson, Benjamin
Patel, Farzana
Duberley, Stephen
Kane, Ingrid
Rajkumar, Chakravarthi
Gaylard, Jane
Breeds, Joanna
Gainsborough, Nicola
Pitt-Ford, Alexandra
Barbon, Emma
Latter, Laura
Thompson, Philip
Hervey, Simon
Krishnamoorthy, Shrivakumar
Vassallo, Joseph
Walter, Deborah
Cochrane, Helen
Srinivasan, Meena
Campbell, Robert
Donaldson, Denise
Motherwell, Nichola
Hurford, Frances
Mukherjee, Indranil
Kenton, Antony
Nyabadza, Sheila
Martin, Irene
Hunt, Benjamin
Hassan, Hardi
O'Toole, Sarah
Dallol, Bander
Putterill, Janet
Jha, Ratneshwari
Gallifent, Rachel
Kakar, Puneet
Pusalkar, Aparna
Chan, kelly
Dangri, Puneet
Beadle, Hannah
Cook, Angela
Crabtree, Karen
Subramonian, Santhosh
Owusu-Agyei, Peter
Temple, Natalie
Butterworth-Cowin, Nicola
Ragab, Suzanne
Knops, Kerstin
Jinks, Emma
Dickson, Christine
Gleave, Laura
Dube, Judith
Leggett, Jacqui
Garcia, Tatiana
Ispoglou, Sissy
Evans, Rachel
Ankolekar, Sandeep
Hayes, Anne
Ni, Hlaing
Rahman, Bithi
Milligan, Josette
Graham, Carol
Jose, Josin
Keegan, Breffni
Kelly, Jim
Dewar, Richard
White, James
Thomas, Kelly
Pokaż więcej
Temat :
Clinical Neurology
DAS
Opis pliku :
application/pdf
Relacje :
The Lancet Neurology; Al-Shahi Salman , R , Minks , D P , Mitra , D , Rodrigues , M A , Bhatnagar , P , du Plessis , J C , Joshi , Y , Dennis , M S , Murray , G D , Newby , D E , Sandercock , P A G , Sprigg , N , Stephen , J , Sudlow , C L M , Werring , D J , Whiteley , W , Wardlaw , J M , White , P M , Baigent , C , Lasserson , D , Sullivan , F , Carrie , J , Rojas , J , Amoils , S , Bamford , J , Armitage , J , Rinkel , G , Lowe , G , Emberson , J , Innes , K , Dinsmore , L , Drever , J , Williams , C , Perry , D , McGill , C , Buchanan , D , Walker , A , Hutchison , A , Matthews , C , Fraser , R , McGrath , A , Deary , A , Anderson , R , Walker , P , Hansen , C , Parker , R , Rodriguez , A , Macleod , M , Gattringer , T , Palmer , J , Sakka , E , Adil-Smith , J , Minks , D , du Plessis , J , Lerpiniere , C , O'Brien , R , Burgess , S , Mead , G , Paulton , R , Doubal , F , McCormick , K , Hunter , N , Taylor , P , Parakramawansha , R , Perry , J , Blair , G , MacRaild , A , Parry-Jones , A , Johnes , M , Lee , S , Shaw , K M , Burger , I , Punter , M , Ingham , A , Perez , J , Naing , Z , Morell , J , Marsden , T , Hall , A , Marshall , S , Harrison , L , Jarapa , R , Wood , E , O'Loughlin , V , Cohen , D , Davies , S , Njoku , K , Mpelembue , M , Burgess , L , Licenik , R , Ngwako , M , Nisar , N , Niranchanan , R , Roganova , T , Bathula , R , Devine , J , David , A , Oshodi , A , Guo , F , Owoyele , E , Sukdeo , V , Ballantine , R , Abbdul-saheb , M , Chamberlain , A , Chandrakumar , A , Poku , P , Harkness , K , Blank , C , Richards , E , Ali , A , Kibutu , F , Balitska , O , Birchall , K , Bayliss , P , Doyle , C , Stocks , K , Majis , A , Howe , J , Kamara , C , Barron , L , Maatouk , A , Lindert , R , Dakin , K , Redgrave , J , Bhaskaran , B , Salih , I , Kelly , D , Szabo , S , Tomlin , D , Bearne , H , Buxton , J , Fitzell , P , Ayres , G , Saulat , A , Horan , K , Garfield-Smith , J , Bhakri , H , Guyler , P , Sinha , D , Loganathan , T , Siddiqui , A , Siddiqui , A , Coward , L , Kunhunny , S , Tysoe , S , Orath Prabakaran , R , Kelavkar , S , Rashmi , S , Ngo , D , Ng , K X , Menon , N , Shah , S , Barber , M , Esson , D , Brodie , F , Anjum , T , Wani , M , Krishnan , M , Quinn , L , Spencer , J , Jones , T , Thompson-Jones , H , Dacey , L , Chenna , S , Storton , S , Thomas , S , Beaty , T , Treadwell , S , Davies , C , Tucker , S , Connor , L , Slade , P , Gainard , G , Muddegowda , G , Sanyal , R , Remegoso , A , Abano , N , Causley , C , Carpio , R , Stevens , S , Butler , A , Varquez , R , Denic , H , Alipio , F , Moores , A , Barry , A , Maguire , H , Grocott , J , Finney , K , Lyjko , S , Roffe , C , Hiden , J , Ferdinand , P , Cvoro , V , Ullah , K , Chapman , N , Couser , M , Pound , S , Mcauley , S , Raghunathan , S , Shelton , F , Hedstrom , A , Godfrey , M , Havard , D , Buck , A , Krishnan , K , Gilzeane , N , Roffe , J , Clarke , J , Whittamore , K , Sheikh , S , Keshvara , R , Jordan , C , Jackson , B , Wilkes , G , Appleton , J , Law , Z , Matias , O , Vasileiadis , E , Mason , C , Parry , A , Landers , G , Holden , M , Aweid , B , Rashed , K , Balian , L , Vickers , C , Keeling , E , Board , S , Allison , J , Buckley , C , Williams-Yesson , B , Board , J , Pitt-Kerby , T , Tanate , A , Wood , D , Kini , M , Chadha , D , Walstow , D , Fong , R , Luder , R , Adesina , T , Gallagher , J , Bridger , H , Murali , E , Bhargava , M , van Someren , C , Harrington , F , Mate , A , James , A , Courtauld , G , Schofield , C , Adie , K , Lucas , L , Bond , K , Maund , B , Ellis , S , Mudd , P , James , M , Keenan , S , Bowring , A , Cageao , J , Kingwell , H , Roughan , C , Hemsley , A , Sword , J , Strain , D , Miller , K , Goff , A , Gupwell , K , Thorpe , K , Emsley , H , Punekar , S , McLoughlin , A , Sultan , S , Gregory , B , Raj , S , Doyle , D , Muir , K , Smith , W , Welch , A , Moreton , F , Cheripelli , B K , El Tawil , S , Kalladka , D , Huang , X , Day , N , Ramachandran , S , Crosbie , C , Elliot , J , Rudd , T , Marks , K , Bhalla , A , Birns , J , Kullane , S , Weir , N , Allen , C , Pressly , V , Crawford , P , Battersby-Wood , E , Blades , A , Egerton , S , Walters , A , Evans , S , Marigold , J R , Smith , F , Howard , G , Gartrell , I , Smith , S , Creeden , R , Cox , C , Boxall , C , Hewitt , J , Nott , C , Sarah , P , Whiteman , J , Buckle , S , Wallace , R , Mardania , R , Gray , J , Triscott , C , Nair , A , Greig , J , Rana , P , Robinson , M , Alam , M I , Werring , D , Wilson , D , Watchurst , C , Brezitski , M , Crook , L , Jones , I , Banaras , A , Patel , K , Erande , R , Hogan , C , Hostettler , I , Ashton , A , Feerick , S , Francia , N , Oji , N , Elliott , E , Al-Mayhani , T , Dennis , M , Sudlow , C , Whiteley , W , Dutta , D , Brown , P , Ward , D , Davis , F , Turfrey , J , Hughes , C , Collins , K , Bakawala , R , O'Connell , S , Glass , J , Broughton , D , Tryambake , D , Dixon , L , Chapman , K , Young , A , Bergin , A , Sigsworth , A , Manoj , A , Fletcher , G , Lopez , P , Cox , P , Wilkinson , M , Fitzsimmons , P , Sharma , N , Choulerton , J , Button , D , Dow , L , Gbadamoshi , L , Avis , J , Madigan , B , McCann , S , Shaw , L , Howcroft , D , Lucas , S , Stone , A , Cluckie , G , Lovelock , C , Clarke , B , Chopra , N , Clarke , N , Patel , B , Kennedy , K , Williams , R , Blight , A , O'Reilly , J , Orefo , C , Dayal , N , Ghatala , R , Adedoyin , T , Watson , F , Trippier , S , Choy , L , Moynihan , B , Khan , U , Jones , V , Jeyaraj , N , Kerin , L , Thavanesan , K , Tiwari , D , Cox , C , Ljubez , A , Tucker , L , Iqbal , A , Bagnall , C , Keltos , M , Roberts , J , Jupp , B , Ovington , C , Rogers , E , David , O , Bell , J , Longland , B , Hann , G , Cooper , M , Nasar , M , Rajapakse , A , Wynter , I , Anwar , I , Skinner , H , Nozedar , T , McArdle , D , Kumar , B , Crawford , S , Annamalai , A , Ramshaw , A , Holmes , C , Caine , S , Osborn , M , Dodd , E , Murphy , P , Devitt , N , Baker , P , Steele , A , Guthrie , L B , Clarke , S , Hassan , A , Waugh , D , Veraque , E , Makawa , L , Kambafwile , M , Randall , M , Papavasileiou , V , Cullen , C , Peters , J , Thant , H , Ingram , T , Zoe , M , Durairaj , R , Harrison , M , Stevenson , S , Shackcloth , D , Ewing , J , Sutton , V , McCarron , M , McKee , J , Doherty , M , McVerry , F , Blair , C , MacLeod , M , Irvine , J , Gow , H , Furnace , J , Joyson , A , Jagpal , B , Ross , S , Klaasen , K , Nelson , S , Clarke , R , Crouch , N , MacLennan , B , Taylor , V , Epstein , D , Shukla , A , Krishnamurthy , V , Nicholas , P , Qureshi , S , Webber , A , Penge , J , Ramadan , H , Maguire , S , Patterson , C , Bellfield , R , Hairsine , B , Stewart , K , Hooley , M , Quinn , O , Richard , B , Moseley , S , Edwards , M , Lawson , H , Tayler , M , Pai , Y , Dhakal , M , Esisi , B , Dima , S , Smith , G M , Garside , M , Naeem , M , Baliga , V , Rogers , G , Brown , E , Bruce , D , Hayman , R , Clayton , S , Gamble , E , Grue , R , Charles , B , Hague , A , Blane , S , Lambert , C , Chaudhry , A , Harrison , T , Saastamoinen , K , Hove , D , Howaniec , L , Grimwood , G , Redjep , O , Humphries , F , Argandona , L , Cuenoud , L , Erumere , E , Amlani , S , Auld , G , Salek-Haddadi , A , Schulz , U , Kennedy , J , Ford , G , Mathieson , P , Reckless , I , Teal , R , Lenti , G , Harston , G , O'Brien , E , Mcgee , J , Mitchell , J , Amis , E , Handley , D , Kelly , S , Zachariah , G , Francis , J , Crisp , S , Sesay , J , Finlay , S , Hayhoe , H , Hannon , N , Hughes , T , Morse , B , De Berker , H , Tallantyre , E , Osman , A , White , S , Schwarz , S , Jelley , B , Yadava , R , Azhar , K , Reddan , J , Sangombe , M , Stafford , S , Fotherby , K , Morgan , D , Baig , F , Jennings-Preece , K , Butler , D , Ahmad , N , Willberry , A , Stevens , A , Rai , B , Siddegowda , P , Howard , P , Hyatt , L , Dobson , T , Jarrett , D , Ponnambath , S , Tandy , J , Harrington-Davies , Y , Butler , R , James , C , Valentine , S , Suttling , A , Langhorne , P , Kerr , G , Wright , F , Graham , R , McAlpine , C , Iqbal , M S , Humphreys , L , Pasco , K , Balazikova , O , Nasim , A , Peixoto , C , Gallagher , L , Shahmehri , S , Ghosh , S , Barrie , E , Gilmour , D , Henry , M , Webb , T , Cowie , L , Rudenko , H , McDonald , S , Schumacher , N , Walker , S , Cosier , T , Verrion , A , Beranova , E , Thomson , A , Venter , M , Kar , A , Mashate , S , Harvey , K , Gardener , L , Nguyen , V , Halse , O , Geraghty , O , Hazel , B , Wilding , P , Tilley , V , Cassidy , T , McClelland , B , Bokhari , M , England , T , Maddula , M , Donnelly , R , Findlay , P , Macaden , A , Shread , I , Barr , C , Mohd Nor , A , Brown , C , Persad , N , Eglinton , C , Weinling , M , Hyams , B , Shah , A , Baker , J , Byrne , A , McGhee , C , Smart , A , Copeland , C , Carpenter , M , Walker , M , Davey , R , Needle , A , Fathima , R , Bateman , G , Datta , P , Stanners , A , Jackson , L , Ball , J , Davis , M , Atkinson , N , Fawcett , M , Thompson , T , Guy , H , Hogg , V , Hays , C , Woodward , S , Haque , M , Hakim , E , Symonds , S , Maanoosi , M , Herman , J , Black , T , Miriam , S , Clarke , C , Anthony , A , Tribbeck , M , Cronin , J , Mead , D , Fennelly , R , McIlmoyle , J , Dickinson , C , Jeffs , C , Anwar , S , Howard , J , Jones , K , Dhar , S , Clay , C , Siddiq , M , Ivatts , S , Baird , Y , Sally , M , Amey , I , Newton , S , Clayton-Evans , L , Chadbourn , I , Rayessa , R , Naylor , C , Rodgers , A , Wilson , L , Wilson , S , Clarkson , E , Davies , R , Owings , P , Sangster , G , Gott , V , Little , V , Weir , P , Cherian , S , Jose , D , Moroney , H , Downham , S , Dodd , A , Vettimootal Johnson , V , Codd , L , Robinson , N , Ahmed , A , Albazzaz , M , Johnson , S , Denniss , C , Cunningham , M , Zahoor , T , Webster , T , Leason , S , Haider , S , Chatterjee , K , Nallasivan , A , Perkins , C , Seagrave , S , Jenkins , C , Price , F , Hughes , C , Mercer , L , Hussain , M , Brown , S , Harvey , M , Homan , J , Khan , M , Whiting , R , Foote , L , Hunt , N , Durman , H , Brotherton , L , Foot , J , Pawley , C , Foster , E , Whitcher , A , Metcalf , K , Jagger , J , McDonald , S , Waterfield , K , Sutton , P , Shinh , N , Anversha , A , Ravenhill , G , Greenwood , R , Saada , J , Wiltshire , A , Perfitt , R , Andole , S , Gadapa , N , Dunne , K , Krommyda , M , Burssens , E , King , S , Plewa , C , Smyth , N , Wilson , J , Giallombardo , E , Sykes , L , Kumar , P , Barker , J , Huggett , I , Dunn , L , Culmsee , C , Thomas , P , Myint , M , Brew , H , Majmudar , N , OConnell , J , Bunea , G , Fox , C , Gulliver , D , Smith , A , Mokoena , B , Sattar , N , Krishnamurthy , R , Osborne , E , Wilson , D , Wroath , B , Dynan , K , Power , M , Thompson , S , Adell , V , Orugun , E , Poultney , U , Glover , R , Crowther , H , Thornthwaite , S , Wiggam , I , Wallace , A , Kerr , E , Fulton , A , Hunter , A , Tauro , S , Cuddy , S , Mangion , D , Hardwick , A , Markova , S , Lawrence , T , Constantin , C , Fletcher , J , Thomas , I , Pettitt , K , Sekaran , L , Tate , M , Bharaj , K , Simon , R , Justin , F , Sethuraman , S , Phiri , D , Mohammed , N , Chauhan , M , Elfandi , K , Khan , U , Eveson , D , Mistri , A , Manning , L , Khan , S , Patel , C , Moqsith , M , Sattar , S , Lam , M Y , Musarrat , K , Stephens , C , Kalathil , L , Miller , R , Salehin , M , Gautam , N , Bailey , D , Amor , K , Meir , J , Nicolson , A , Imam , J , Wood , L , White , J , Sajid , M , Ghaly , G , Ball , M , Gascoyne , R , Proeschel , H , Sharpe , S , Horton , S , Beaves , E , Jones , S , Yip , B , Bell , M , MacLiver , L , MacInnes , B , Sims , D , Hurley , J , Willmot , M , Sutton , C , Littleton , E , Maiden , S , Jones , R , Cunningham , J , Green , C , Bates , M , Shekhar , R , Gilham , E , Ahmed , I , Crown , R , Fuller , T , Goorah , N , Bell , A , Kelly , C , Singh , A , Walford , J , Tomlinson , B , Patel , F , Duberley , S , Kane , I , Rajkumar , C , Gaylard , J , Breeds , J , Gainsborough , N , Pitt-Ford , A , Barbon , E , Latter , L , Thompson , P , Hervey , S , Krishnamoorthy , S , Vassallo , J , Walter , D , Cochrane , H , Srinivasan , M , Campbell , R , Donaldson , D , Motherwell , N , Hurford , F , Mukherjee , I , Kenton , A , Nyabadza , S , Martin , I , Hunt , B , Hassan , H , O'Toole , S , Dallol , B , Putterill , J , Jha , R , Gallifent , R , Kakar , P , Pusalkar , A , Chan , K , Dangri , P , Beadle , H , Cook , A , Crabtree , K , Subramonian , S , Owusu-Agyei , P , Temple , N , Butterworth-Cowin , N , Ragab , S , Knops , K , Jinks , E , Dickson , C , Gleave , L , Dube , J , Leggett , J , Garcia , T , Ispoglou , S , Evans , R , Ankolekar , S , Hayes , A , Ni , H , Rahman , B , Milligan , J , Graham , C , Jose , J , Keegan , B , Kelly , J , Dewar , R , White , J & Thomas , K 2019 , ' Effects of antiplatelet therapy on stroke risk by brain imaging features of intracerebral haemorrhage and cerebral small vessel diseases : subgroup analyses of the RESTART randomised, open-label trial ' , The Lancet Neurology , vol. 18 , no. 7 , pp. 643-652 . https://doi.org/10.1016/S1474-4422(19)30184-X;">https://doi.org/10.1016/S1474-4422(19)30184-X; PURE: 267715680; PURE UUID: 3eb1e54e-5df3-41c7-a731-d8bf166ddbbc; Scopus: 85067016486; PubMed: 31129065; ORCID: /0000-0002-2104-7313/work/73700693; http://hdl.handle.net/10023/20660; https://doi.org/10.1016/S1474-4422(19)30184-X
Dostępność :
https://doi.org/10.1016/S1474-4422(19)30184-X
http://hdl.handle.net/10023/20660
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Genome-wide association study of intracranial aneurysms identifies 17 risk loci and genetic overlap with clinical risk factors
Autorzy :
Bakker, Mark K.
van der Spek, Rick A.A.
van Rheenen, Wouter
Morel, Sandrine
Bourcier, Romain
Hostettler, Isabel C.
Alg, Varinder S.
van Eijk, Kristel R.
Koido, Masaru
Akiyama, Masato
Terao, Chikashi
Matsuda, Koichi
Walters, Robin G.
Lin, Kuang
Li, Liming
Millwood, Iona Y.
Chen, Zhengming
Rouleau, Guy A.
Zhou, Sirui
Rannikmäe, Kristiina
Sudlow, Cathie L.M.
Houlden, Henry
van den Berg, Leonard H.
Dina, Christian
Naggara, Olivier
Gentric, Jean-Christophe
Shotar, Eimad
Eugène, François
Desal, Hubert
Winsvold, Bendik S.
Børte, Sigrid
Johnsen, Marianne Bakke
Brumpton, Ben M.
Sandvei, Marie Søfteland
Willer, Cristen J.
Hveem, Kristian
Zwart, John-Anker
Verschuren, W. M. Monique
Friedrich, Christoph M.
Hirsch, Sven
Schilling, Sabine
Dauvillier, Jérôme
Martin, Olivier
Martinsen, Amy E
Aamodt, Anne Hege
Skogholt, Anne Heidi
Sandset, Else Charlotte
Kristoffersen, Espen S
Ellekjaer, Hanne
Heuch, Ingrid
Nielsen, Jonas Bille
Hagen, Knut
Fritsche, Lars
Thomas, Laurent F.
Pedersen, Linda
Gabrielsen, Maiken E
Vigeland, Maria Dehli
Holmen, Oddgeir
Zhou, Wei
Chen, Junshi
Chen (PI), Zhengming
Clarke, Robert
Collins, Rory
Guo, Yu
Li (PI), Liming
Liu, Depei
Lv, Jun
Peto, Richard
Walters, Robin
Avery, Daniel
Boxall, Ruth
Bennett, Derrick
Chang, Yumei
Chen, Yiping
Du, Huaidong
Gan, Wei
Gilbert, Simon
Hacker, Alex
Hill, Michael
Holmes, Michael
Iona, Andri
Kartsonaki, Christiana
Kerosi, Rene
Kong, Ling
Lancaster, Garry
Lewington, Sarah
McDonnell, John
Millwood, Iona
Nie, Qunhua
Ryder, Paul
Sansome, Sam
Schmidt-Valle, Dan
Sherliker, Paul
Sohoni, Rajani
Stevens, Becky
Turnbull, Iain
Wang, Lin
Wright, Neil
Yang, Ling
Yang, Xiaoming
Yao, Pang
Bian, Zheng
Han, Xiao
Hou, Can
Pei, Pei
Liu, Chao
Yu, Canqing
Pang, Zengchang
Gao, Ruqin
Li, Shanpeng
Wang, Shaojie
Liu, Yongmei
Du, Ranran
Cheng, Liang
Tian, Xiaocao
Zhang, Hua
Zhai, Yaoming
Ning, Feng
Sun, Xiaohui
Li, Feifei
Lv, Silu
Wang, Junzheng
Hou, Wei
Zou, Mingyuan
Yan, Shichun
Zhou, Xue
Yu, Bo
Li, Yanjie
Xu, Qinai
Kang, Quan
Guo, Ziyan
Wang, Dan
Hu, Ximin
Chen, Jinyan
Fu, Yan
Wang, Xiaohuan
Weng, Min
Guo, Zhendong
Wu, Shukuan
Li, Yilei
Li, Huimei
Wu, Ming
Zhou, Yonglin
Zhou, Jinyi
Tao, Ran
Yang, Jie
Su, Jian
liu, Fang
Zhang, Jun
Hu, Yihe
Lu, Yan
Ma, Liangcai
Tang, Aiyu
Hua, Yujie
Jin, Jianrong
Liu, Jingchao
Tang, Zhenzhu
Chen, Naying
Huang, Ying
Li, Mingqiang
Meng, Jinhuai
Pan, Rong
Jiang, Qilian
Lan, Jian
Liu, Yun
Wei, Liuping
Zhou, Liyuan
Chen, Ningyu
Wang, Ping
Meng, Fanwen
Qin Sisi Wang, Yulu
Wu, Xianping
Zhang, Ningmei
Chen, Xiaofang
Zhou, Weiwei
Luo, Guojin
Li, Jianguo
Zhong, Xunfu
Liu, Jiaqiu
Sun, Qiang
Ge, Pengfei
Ren, Xiaolan
Dong, Caixia
Zhang, Hui
Mao, Enke
Wang, Xiaoping
Wang, Tao
Zhang, Xi
Zhou, Ding Zhang
Zhou, Gang
Feng, Shixian
Chang, Ling
Fan, Lei
Gao, Yulian
He, Tianyou
Sun, Huarong
He, Pan
Hu, Chen
Zhang, Xukui
Wu, Huifang
Yu, Min
Hu, Ruying
Wang, Hao
Gong, Weiwei
Wang, Meng
Xie, Kaixu
Chen, Lingli
Pan, Dongxia
Gu, Qijun
Huang, Yuelong
Chen, Biyun
Yin, Li
Liu, Huilin
Fu, Zhongxi
Xu, Qiaohua
Xu, Xin
Zhang, Hao
Long, Huajun
Zhang, Libo
Nagai, Akiko
Muto, Kaori
Hirata, Makoto
Morisaki, Takayuki
Yamashita, Yasushi
Kamatani, Yoichiro
Kambara, Yoko
Murakami, Yoshinori
Masumoto, Akihide
Nagayama, Satoshi
Miki, Yoshio
Yoshimori, Kozo
Fujioka, Tomoaki
Takata, Ryo
Yamaji, Ken
Takahashi, Kazuhisa
Asai, Satoshi
Takahashi, Yasuo
Minami, Shiro
Yamaguchi, Hiroki
Koretsune, Yukihiro
Nishizawa, Yasuko
Kodama, Ken
Kutsumi, Hiromu
Suzuki, Takao
Sinozaki, Nobuaki
Murayama, Shigeo
Furukawa, Yoichi
Yamanashi, Yuji
Papagiannaki, Chrisanthi
Piotin, Michel
Trystram, Denis
Edjlali-Goujon, Myriam
Boulouis, Grégoire
Rodriguez, Christine
Hassen, Waghi Ben
Saleme, Suzanna
Mounayer, Charbel
Rouchaud, Aymeric
Levrier, Olivier
Aguettaz, Pierre
Combaz, Xavier
Pasco, Anne
l’Allinec, Vincent
Bintner, Marc
Molho, Marc
Pascale, Gauthier
Chivot, Cyril
Costalat, Vincent
Darganzil, Cyril
Bonafé, Alain
Januel, Anne Christine
Michelozzi, Caterina
Cognard, Christophe
Bonneville, Fabrice
Tall, Philippe
Darcourt, Jean
Biondi, Alessandra
Iosif, Cristina
Ferre, Jean Christophe
Gauvrit, Jean Yves
Eugene, François
Raoult, Hélène
Gentric, Jean Christophe
Ognard, Julien
Anxionnat, René
Gory, Benjamin
Bracard, Serge
Derelle, Anne Laure
Tonnelet, Romain
Spelle, Laurent
Ikka, Léon
Ozanne, Augustin
Gallas, Sophie
Caroff, Jildaz
Achour, Nidal Ben
Moret, Jacques
Chabert, Emmanuel
Berge, Jérôme
Marnat, Gaultier
Barreau, Xavier
Gariel, Florent
Clarencon, Frédéric
Aggour, Mohammed
Ricolfi, Frédéric
Chavent, Adrien
Thouant, Pierre
Lebidinsky, Pablo
Lemogne, Brivael
Herbreteau, Denis
Bibi, Richard
Janot, Kevin
Pierot, Laurent
Soize, Sébastien
Labeyrie, Marc Antoine
Vandendries, Christophe
Kazemi, Appoline
Leclerc, Xavier
Pruvo, Jean Pierre
Bricout, Nicolas
Velasco, Stéphane
Boucebci, Samy
Lemmens, Robin
Pandolfo, Massimo
Bodenant, Marie
Louillet, Fabien
Mas, Jean-Louis
Deltour, Sandrine
Leder, Sara
Léger, Anne
Canaple, Sandrine
Godefroy, Olivier
Giroud, Maurice
Jacquin, Agnès
Moulin, Thierry
Vuillier, Fabrice
Tzourio, Christophe
Santos, Michael Dos
Malik, Rainer
Hausser, Ingrid
Thomas-Feles, Constanze
Weber, Ralf
Grond-Ginsbach, Caspar
Hacke, Werner
Giossi, Alessia
Volonghi, Irene
Costa, Paolo
del Zotto, Elisabetta
Morotti, Andrea
Poli, Loris
Muiesan, Maria Lorenza
Salvetti, Massimo
Rosei, Enrico Agabiti
Lanfranconi, Silvia
Baron, Pierluigi
Ferrarese, Carlo
Susani, Emanuela
Giacalone, Giacomo
Paolucci, Stefano
Palmirotta, Raffaele
Guadagni, Fiorella
Paciaroni, Maurizio
Ballabio, Elena
Parati, Eugenio A.
Fluri, Felix
Hatz, Florian
Gisler, Dominique
Amort, Margareth
Bevan, Steve
James, Tom
Olsson, Sandra
Holmegaard, Lukas
Altintas, Ayse
Martin, Juan José
Kittner, Steven
Mitchell, Braxton
Stine, Colin
O’Connell, Jeff
Dueker, Nicole
Koudstaal, Peter J.
de Lau, Lonneke M.L.
Hofman, Albert
Verhaaren, Benjamin F
Uitterlinden, Andre G
Montaner, Joan
Mendioroz, Maite
Yadav, Sunaina
Khan, Muhammad Saleem
Wilder, Michael
van Dijk, Ewoud
Maaijwee, Noortje
Rutten-Jacobs, Loes
Kramer, Jamie
Malik, Shaneela
Brott, Thomas G
Brown, Robert D
Singleton, Andrew
Hardy, John
Rich, Stephen S
Tanislav, Christian
Jungehülsing, Jan
Werring, David
Alg, Varinder
Hostettler, Isabel
Bonner, Stephen
Walsh, Daniel
Bulters, Diederik
Kitchen, Neil
Brown, Martin
Grieve, Joan
Roberts, Gareth
Jones, Timothy
Critchley, Giles
Sharma, Pankaj
Nelson, Richard
Whitfield, Peter
Ross, Stuart
Patel, Hiren
Eldridge, Paul
Saastamoinen, Kari
Patel, Umang
Lawrance, Enas
Vandabona, Subha
Mendelow, David
Teal, Rachel
Warner, Orlando
Kirkpatrick, Peter
Seshadri, Sudha
Kilarski, Laura
Hyacinth, Hyacinth I
Oliveira, Jamary
Marini, Sandro
Nyquist, Paul
Lewis, Cathryn
Norrving, Bo
Smith, Gustav
Rosand, Jonathan
Biffi, Alessandro
Kourkoulis, Christina
Anderson, Chris
Giese, Anne-Katrin
Bang, Oh Young
Chung, Jong-Won
Kim, Gyeong-Moon
Zhuang, Qishuai
Sheu, Wayne
Smalley, June
Howson, Joanna
Granata, Alessandra
Markus, Hugh
Wardlaw, Joanna
Cole, John
Thalamuthu, Anbupalam
Hopewell, Jemma
Worrall, Bradford
Bis, Josh
Tirschwell, David
Reiner, Alex
Dhar, Raj
Lee, Jin-Moo
Mortenson, Janne
Wassertheil-Smoller, Sylvia
Prasad, Kameshwar
Fisher, Mark
Traenka, Christopher
Wang, Xingwu
Wang, Yongjun
Rouanet, Francois
Sibon, Igor
Sarnowski, Chloé
Maillard, Pauline
Aparicio, Hugo Javier
Dupuis, Josee
Yang, Qiong
Luvizutto, Gustavo
Chasman, Daniel
Rexrode, Kathryn
Harriot, Andrea
Phuah, Chia-Ling
Santo, Gustavo
Gerard, Jen
Liu, Guiyou
Aaron, Sanjith
Christudass, Christhunesa S.
Salomi, BSB
Sanghera, Dharambir
Boehme, Amelia
Elkind, Mitchell
Gretarsdottir, Solveig
Lange, Leslie
Rost, Natalia
James, Michael
Stewart, Jill
Goldstein, Larry
Waddy, Salina
Vojinovic, Dina
Ikram, Arfan
Thijs, Vincent
Parati, Eugenio
Boncoraglio, Giorgio
Kooperberg, Charles
Abboud, Sherrine
Zand, Ramin
Bijlenga, Philippe
Selim, Magdy
Happola, Olli
Strbian, Daniel
Tomppo, Liisa
Pathak, Abhishek
Pfeiffer, Dorothea
Aires, de Buenos
de Carvalho, Joao Jose Freitas
Ribeiro, Priscila
Torres, Nuria
Barboza, Miguel
Plomaritoglou, Androniki
Bjorkegren, Johan
Chan, Yu-Feng Yvonne
Gudnason, Villi
Jimenez-Conde, Jordi
Soriano, Carolina
Roquer, Jaume
Bentley, Paul
Tournier-Lasserve, Elisabeth
Dufouil, Carole
Debette, Stephanie
Mishra, Aniket
Wee, Lawrence
Siddiqi, Saima
Wu, Jer-Yuarn
Ko, Tai-Ming
Bione, Silvia
Jood, Katarina
Tatlisumak, Turgut
Arauz, Antonio
Korostynski, Michal
Launer, Lenore
Yue, Suo
bersano, anna
Juchniewicz, Karol Józef
Mateusz, Adamski
Pera, Joanna
Wnuk, Marcin
Levi, Christopher
Gusdon, Aaron
Kostulas, Konstantinos
Maxwell, Jessye
Duering, Marco
Jagiella, Jeremiasz
Hata, Jun
Ninomiya, Toshiharu
Nguyen, Vinh
Thorarinsson, Bjorn Logi
Lee, Tsong-Hai
Rakitko, Alexandr
Dichgans, Martin
Lindgren, Arne
Wasselius, Johan
Drake, Mattias
Stenman, Martin
Ilinca, Andreea
Staals, Julie
Sadr-Nabavi, Ariane
Crawford, Katherine
Lena, Umme
Mateen, Farrah
Ay, Hakan
Wu, Ona
Schirmer, Markus
Romero, Javier
Cramer, Steve
Golland, Polina
Mueller, Bertram
Brown, Robert
Meschia, James
Ross, Owen A.
Pare, Guillaume
Chong, Mike
mansour, Ossama yassin
Karaszewski, Bartosz
Enzinger, Christian
Schmidt, Reinhold
Seiler, Stephan
Pichler, Alexander
Ovbiagele, Bruce
Yamada, Yoshiji
Rundek, Tatjana
Blanton, Susan
P, John
Chern, Joseph
O'Donnell, Chris
Corriveau, Roderick
Bhattacharya, Pallab
Gwinn, Katrina
CHANDRA, BHARATENDU
Chen, Christopher
Kalaria, Raj
Koenig, Jim
Singh, Om Prakash
Olugbodi, Akintomi
Giralt, Eva
Saleheen, Danish
de Leeuw, Frank-Erik
Klijn, Karin
Olesen, Jes
Kubo, Michiaki
Spence, David
Pedersen, Annie
Olsson, Maja
Martín, Juan José
Braga, Gabriel
Xu, Huichun
Assimes, Tim
Raskurazhev, Anton
Lee, Wei Ling
Burri, Philippe
Frid, Petrea
GmbH, Heilbronn
Deng, Zhen
Habibi-koolaee, Mahdi
Vijayan, Murali
Leung, Thomas
Wong, Lawrence
Mok, Vincent
Choy, Richard
Jern, Christina
Lebedeva, Elena
Farrall, Martin
Jiayuan, Xu
Loo, Keat Wei
Rinkel, Gabriel
Magnus, Rudolf
Goncalves, Anderson
Franca, Paulo
Cendes, Iscia
Carrera, Caty
Fernandez-Cadenas, Israel
Kim, Helen
Rolfs, Arndt
Owolabi, Mayowa
Bakker, Mark
Ruigrok, Ynte
Hauer, Allard
Pulit, Sara L.
Algra, Ale
van der Laan, Sander W.
Macleod, Mary
Howard, George
Tiwari, Hemant
Irvin, Ryan
Albright, Karen C.
Perry, Rodney
Kidwell, Chelsea
Pavlovic, Aleksandra
Sargurupremraj, Murali
Schilling, Sabrina
Pezzini, Alessandro
Abd-Allah, Foad
DeCarli, Charles
Liebeskind, David
Traylor, Matthew
Tan, Rhea
Danesh, John
Larsson, Susanna C.
Rutten, Loes
Donatti, Amanda
Avelar, Wagner
Broderick, Joseph
Woo, Daniel
Kissela, Brett
Ibenez, Laura Garcia
Salman, Rustam
Sudlow, Cathie
McDonough, Caitrin Wheeler
Silliman, Scott
Magvanjav, Oyunbileg
van Agtmael, Tom
Walters, Matthew
Lorentzen, Erik
Stanne, Tara
Olsson, Martina
Nakagawa, Kazuma
Akinyemi, Rufus
Cotlatciuc, Ioana
O'Connell, Jeff
Sparks, Mary
Sorkin, John
Dave, Tushar
Naylor, Jill
Brown, Devin
Du, Rose
Kulik, Tobias B.
Attia, John
Faber, James E
Rothwell, Peter
Márquez, Elsa Valdés
Mancuso, Michelangelo
Souza, Doralina Brum
de Silva, Ranil
Vibo, Riina
Korv, Janika
Maguire, Jane
Fornage, Myriam
Illoh, Kachikwu
Milewicz, Dianna
Majersik, Jennifer
DeHavenon, Adam
Kalani, Yashar
Alexander, Matthew
Cushman, Mary
Sale, Michele
Owens, Debra
Keene, Keith
Rich, Stephe
Psaty, Bruce
Longstreth, Will
Atadzhanov, Masharip
Wolfe, Stacey Quintero
Langefeld, Carl
Bushnell, Cheryl
Cruchaga, Carlos
Konrad, Jan
Liu, Junfeng
Sheth, Kevin
Falcone, Guido
Donahue J, Kathleen
Jones, Gregory T.
Bown, Matthew J.
Ko, Nerissa U.
Coleman, Jonathan R.I.
Breen, Gerome
Zaroff, Jonathan G.
Klijn, Catharina J.M.
Sargurupremraj, Muralidharan
Amouyel, Philippe
Debette, Stéphanie
Rinkel, Gabriel J.E.
Worrall, Bradford B.
Slowik, Agnieszka
Gaál-Paavola, Emilia I.
Niemelä, Mika
Jääskeläinen, Juha E.
von Und Zu Fraunberg, Mikael
Lindgren, Antti
Broderick, Joseph P.
Werring, David J.
Redon, Richard
Veldink, Jan H.
Ruigrok, Ynte M.
Pokaż więcej
Temat :
Article
Źródło :
Nat Genet
Relacje :
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7116530/; http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/33199917; http://dx.doi.org/10.1038/s41588-020-00725-7
Dostępność :
https://doi.org/10.1038/s41588-020-00725-7
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7116530/
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/33199917
Czasopismo naukowe
Tytuł :
Knowledge driven phenotyping : Proceedings of MIE 2020
Autorzy :
Wu, Honghan
Wang, Minhong
Zeng, Qianyi
Chen, Wenjun
Nind, Thomas
Jefferson, Emily
Bennie, Marion
Black, Corri
Pan, Jeff Z.
Sudlow, Cathie
Robertson, Dave
Pokaż więcej
Temat :
Therapeutics. Pharmacology
Opis pliku :
text
Relacje :
https://strathprints.strath.ac.uk/74516/1/Wu_etal_MIE2020_Knowledge_driven_phenotyping.pdf; Wu, Honghan and Wang, Minhong and Zeng, Qianyi and Chen, Wenjun and Nind, Thomas and Jefferson, Emily and Bennie, Marion and Black, Corri and Pan, Jeff Z. and Sudlow, Cathie and Robertson, Dave; Pape-Haugaard, Louise B. and Lovis, Christian and Madsen, Inge Cort and Weber, Patrick and Nielsen, Per Hostrup and Scott, Philip, eds. (2020 ) Knowledge driven phenotyping : Proceedings of MIE 2020. In: Digital Personalized Health and Medicine. Studies in Health Technology and Informatics . IOS Press, CHE, pp. 1327-1328. ISBN 9781643680828
Dostępność :
https://doi.org/10.3233/SHTI200425
https://strathprints.strath.ac.uk/74516/
https://strathprints.strath.ac.uk/74516/1/Wu_etal_MIE2020_Knowledge_driven_phenotyping.pdf
Książka

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies